Sepetinizbos.com

Novussi Classi 90x150 Bahçe Masası

 • Marka:   Novussi
 • 449,90 TL
  KARGO BİLGİSİ
  75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

  Kargo Ücreti: 4.72 TL

  Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo

  30 Dakikada Kargo

  Ücretsiz Kargo

  Hızlı gönderi
  30 Dakikada Kargo
  • Materyal Rattan

   Bahçe Mobilyaları

   Paket İçeriği;

   1 Adet 90x150 Camsız Masa

   RATTAN BAHÇE MOBİLYASI

   Üretiminde cam elyafı kullanılmış olup, doğal Rattan mobilyalar dan ilham alınarak Rattan efektiyle üretilmiştir.

   Dört mevsim kullanılabilir olup, kullanıldığı ortama doğal ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

   Rattan mobilyalar evlere, havuz başlarına, kafelere, balkonlara ve bahçelere, doğunun egzotik havasını getirmekte, ev içi donatıma uygun zengin çeşitleri ile tüketiciye yeni bir dekorasyon anlayışı sunmaktadır.

   •   Üretiminde cam elyaflı hammadde kullanılmıştır.
   •   Bu katkı ürünün daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar.
   •   UV Katkısı sayesinde elektriklenme olmadığı için toz tutmaz.
   •   Camlı ürünlerde kullanılan camlar temperli cam olduğundan kırıldıklarında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılarak dağılırlar. Bundan dolayı yaralanma risklerini en aza indirir.

   Masa gövdelerinde 2mm özel üretim metal şase kullanılmıştır.

   Dört Mevsim Kullanılan yüksek esnekliğe sahip gerilmeye dayanıklı RATTAN mobilyalar UV ışınlarına ve sert hava koşullarına dayanıklılığı sebebi ile iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

   Rattan mobilyalar girinti çıkıntılar sayesinde Doğal Olarak Masaj görevi yapmaktadır. Sağlıklıdır, günümüzde kullanılması gereken en çevreci üründür. Havadardır, sağlamdır, bakımı ve temizliği kolaydır. Yıllarca beğeni ile kullanabilirsiniz.

   Ürünler ultraviole ışınlarına, suya ve Donmaya Karşı Dayanıklıdır. Su ve yumuşak bir fırça ile silinmek suretiyle rahatlıkla temizlenebilir. İsteğe yönelik özel koruma kılıflarıyla dış mekanda kışın bile kalabilir.

   Novussi Classi 90x150 Rattan Masa

   Novussi Bahçe Mobilyası

   Novussi bahçe masası dayanıklılık testini de başarı ile geçmiştir. Noter huzurunda yapılan test sonucu 1300 kg ağırlığındaki otomobili taşıyabilen bahçe masası tasarımı kadar dayanık konusunda da ne kadar başarılı olduğunu göstermiştir.

   Novussi Classi Rattan Masa

   Piyasa bulabileceğiniz en dayanıklı rattan masalardan birisi Novussi Classi rattan masa desek yanlış olmaz. Novussi Classi rattan masa resimde de görüleceği üzere bir otomobili bile taşıyabilmektedir. Üzerinde bulunan otomobili taşırken herhangi bir eğilme ve bükülme olmadığı yine fotoğraftan rahatlıkla görülmektedir. Siz de sağlam ve uzun ömürlü bir ürün arıyorsanız doğru tercihi yapmak üzeresiniz demektir. Ürünümüz uzun çalışmalar sonucu yüksek dayanıklılık seviyesine çıkarılmıştır. Sizde bu ürünü sipariş vererek uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

   Novussi Classi Rattan Masa 90x150

   Evinizde balkonda yada bahçede en çok tercih edilen Novussi Classi rattan masa 90x150 olmaktadır. Doksan santimetreye yüz elli santimetre boyutlarında olması daha kullanışlı hale getirmektedir. Kare masalar daha küçük aileler veya dört kişinin kullanacağı yerlerde tercih edilmektedir. Ancak bu masa en az altı kişilik olarak kullanabilmektedir. Misafirler yada kalabalık ev sakinleri için genelde bu boyutu daha çok satın alınmaktadır.

  • Taksit
   Taksit Tutarı
   Toplam Tutar
   1
   449.90 TL
   449.90 TL
   2
   224.95 TL
   449.90 TL
   3
   149.97 TL
   449.90 TL
   4
   112.47 TL
   449.90 TL
   5
   89.98 TL
   449.90 TL
   6
   74.98 TL
   449.90 TL

   Maximum Kart - 3D

   Taksit
   Taksit Tutarı
   Toplam Tutar
   1
   449.90 TL
   449.90 TL
   2
   224.95 TL
   449.90 TL

   WorldCard - 3D

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz