Sepetinizbos.com

Novussi Classi 90x150 Bahçe Masa Takımı Camlı

 • Marka:   Novussi
 • 1.249,90 TL
  KARGO BİLGİSİ
  75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

  Kargo Ücreti: 4.72 TL

  Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo

  30 Dakikada Kargo

  Ücretsiz Kargo

  Hızlı gönderi
  30 Dakikada Kargo
  • Materyal Rattan

   Novussi Classi Rattan Masa Takımı

   Bahçe Mobilyaları

   Paket İçeriği;

   1 Adet 90x150 Camlı Masa

   6 Adet Paris Rattan Kollu Sandalye

   RATTAN BAHÇE MASA TAKIMI

   Üretiminde cam elyafı kullanılmış olup, doğal Rattan mobilyalar dan ilham alınarak Rattan efektiyle üretilmiştir.

   Dört mevsim kullanılabilir olup, kullanıldığı ortama doğal ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

   Rattan mobilyalar evlere, havuz başlarına, kafelere, balkonlara ve bahçelere, doğunun egzotik havasını getirmekte, ev içi donatıma uygun zengin çeşitleri ile tüketiciye yeni bir dekorasyon anlayışı sunmaktadır.

   •   Üretiminde cam elyaflı hammadde kullanılmıştır.
   •   Bu katkı ürünün daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar.
   •   UV Katkısı sayesinde elektriklenme olmadığı için toz tutmaz.
   •   Camlı ürünlerde kullanılan camlar temperli cam olduğundan kırıldıklarında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılarak dağılırlar. Bundan dolayı yaralanma risklerini en aza indirir.

   Masa gövdelerinde 2mm özel üretim metal şase kullanılmıştır.

   Dört Mevsim Kullanılan yüksek esnekliğe sahip gerilmeye dayanıklı RATTAN mobilyalar UV ışınlarına ve sert hava koşullarına dayanıklılığı sebebi ile iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

   Rattan mobilyalar girinti çıkıntılar sayesinde Doğal Olarak Masaj görevi yapmaktadır. Sağlıklıdır, günümüzde kullanılması gereken en çevreci üründür. Havadardır, sağlamdır, bakımı ve temizliği kolaydır. Yıllarca beğeni ile kullanabilirsiniz.

   Ürünler ultraviole ışınlarına, suya ve Donmaya Karşı Dayanıklıdır. Su ve yumuşak bir fırça ile silinmek suretiyle rahatlıkla temizlenebilir. İsteğe yönelik özel koruma kılıflarıyla dış mekanda kışın bile kalabilir.

    

   Novussi Bahçe Mobilyası

   Novussi bahçe masası dayanıklılık testini de başarı ile geçmiştir. Noter huzurunda yapılan test sonucu 1300 kg ağırlığındaki otomobili taşıyabilen bahçe masası, tasarımı kadar dayanık konusunda da ne kadar başarılı olduğunu göstermiştir.

   Novussi Classi Rattan Masa Takımı

   Novussi Classi Rattan Masa Takımı

   Son dönemde Novussi Rattan Masa Takımı epeyce popüler olmuştur. Novussi popülerliliği her geçen gün artarak devam etmektedir. Kullanıcılar satın aldıkları Novussi rattan masa takımı ürününü sorunsuzca ve uzun yıllar kullandıklarını belirtmektedirler. Sadece Novussi rattan masa takımı değil bunun yanında birçok bahçe mobilyasını da üretmektedir. Rattan bahçe koltuğu, rattan balkon koltuğu, rattan oturma grubu ve rattan sandalye ürünlerini de aynı kalitede üretmektedir. Siz de balkonunuzda yada bahçenizde şık ve kullanışlı bir rattan masa takımı alabilirsiniz. Ürünlerimiz özel kutularında ve ambalajlarında etiketleriyle beraber gönderilmektedir. Ürünlerin kargo sırasında herhangi bir zarar görmemesi için bütün önlemler alınmaktadır. Kaldı ki herhangi bir problem yaşamanız durumunda hemen size yenisi gönderilmektedir. Doğru okudunuz, ürün ile alakalı herhangi bir sorun yaşarsanzı yenisi ile değiştiriyoruz. Üretimden sonra tüm ürünler itina ile kontrol edilmektedir. Üretim hatası olmaması için bütün önlemler en ciddi şekilde alınmaktadır. Kargo firmasından kaynaklanan sorunlarla ilgili olarak tutanak tuttuğunuzda ürün yenisi ile değiştirilmektedir. Bu arada kaybettiğiniz zamandan dolayı da size mutlaka hediye ile beraber gönderim sağlıyoruz.

   Novussi Classi Rattan Masa Takımı Camlı

   Novussi rattan bahçe masa takımı camlı olarak gönderilmektedir. kullanılan cam oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Hem yüksek ve ani ısı değişimlerine hem de darbelere karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Temperli cam olarak ifade edilen cam üretim aşamasında dayanıklılığı arttırılmıştır. Bunun sebebi özellikle dış mekanlarda kullanıldığından mukavemeti arttırılmıştır. Darbe konusunda ise bilye düşürme gibi testlerden geçmiş olan camlar tercih edilmektedir.

  • Taksit
   Taksit Tutarı
   Toplam Tutar
   1
   1,249.90 TL
   1,249.90 TL
   2
   624.95 TL
   1,249.90 TL
   3
   416.63 TL
   1,249.90 TL
   4
   312.48 TL
   1,249.90 TL
   5
   249.98 TL
   1,249.90 TL
   6
   208.32 TL
   1,249.90 TL

   Maximum Kart - 3D

   Taksit
   Taksit Tutarı
   Toplam Tutar
   1
   1,249.90 TL
   1,249.90 TL
   2
   624.95 TL
   1,249.90 TL

   WorldCard - 3D

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz