Sepetinizbos.com

Hakkımızda


1958 yılında temeli atılmış olan Gıda, lojistik, dağıtım ve dış ticaret alanında kendini ispatlamış Emek Grup olarak E-Ticaret alanında “Uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma.” vizyonu ile 2015 yılında faaliyetine başlayan SepetinizBoş.com, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Mimarsinan OSB Kastim Cad. No: 21/A Melikgazi/Kayseri adresinde faaliyet gösteren Emek Grup birçok projesini buradaki tesisinde gerçekleştirmektedir.

 

Mazisi başarı ve tecrübelerle dolu grubumuzun bu alanda da birlikte çalıştığı çözüm ortaklarına, özgün, modern, kaliteli ve trend tasarımlar ürettirerek, Türkiye’nin her yerine ulaştırmak suretiyle en önemlisi ise, satış sonrası hizmet güvencesiyle, müşterileri ile buluşturmaktadır.

 

Müşterilerinden ve tedarikçilerinden aldığı güç ile yarınlara umutla bakan SepetinizBoş.com ailesi olarak her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemekteyiz. Bu hedefle beraber Emek Grup olarak Sahir Yazılım Mühendislik ile ortaklık kurmuştur.

 

Türkiye’nin neresinde olursanız olun www.sepetinizbos.com adresine girerek ihtiyacınız olan ürünleri sipariş verebilir, kredi kartı ve banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, mesai saatleri içerisinde hemen veya ilk iş gününde, mevcut değilse tedarik süresine kesinlikle özen göstererek zamanında teslimini gerçekleştiriyoruz.

 

Ürünlerle ilgili sipariş, teslimat ve aklınıza gelen her şey için 0850 346 53 71 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Telefonun diğer ucunda sizi bekliyor olacağız.